Sipërfaqja Ndërtimore [0 - 10,000] m²
Sipërfaqja Tokë / Truall [0 - 10,000] m²
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Për Shitje

Pallati ështe i sapopërfunduar, ka një organizim të brëndshëm mjaft të mire. Apartamenti ka nje siperfaqe rreth 110 m2, 2 dhoma gjumi, 2 banjo ku njera ka dritare, soxhorno dhe kuzhine bashke.Janë shfrytëzuar të gjitha hapësirat e mundshme në funksion të apartamentit. Zona ku është apartamenti kohët e fundit ka marë zhvillim pozitiv me rrugë te […]

110 m²
2
2
Apartament me qira pranë Liqenit Artificial

Për Qira

Ndodhet në katin e 4-rt të një pallati  të  ri të pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik. Sipërfaqja e banesës është 140 m2 e organizuar në : 2 sallone ku njëra prej tyre mund të  kthehet lehtësisht në  dhomë gjumi, kuzhine të  vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku në […]

140 m²
2
2
Lokal me qira tek Zogu i Zi

Për Qira

Tek Zogu i Zi përballë me Ring Center jepet me qira lokal me sipërfaqe 60 M2. Pozicioni është shumë i favorshëm duke ofruar mundësi investimi edhe në shërbime të tjera.

60 m²
APARTAMENT PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRËS

Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Dibrës. Apartamenti ka nje sipërfaqe 64 M2 dhe organizim te mirë të dhomave me një  korridor në hyrje i cili bën shpërndarjen e ambjenteve. Cdo dhomë  është e pajisur me dritare duke bërë të  mundur ndricimin natyral përgjatë gjithë ditës. Vendndodhja është e favorshme pasi ofron facilitete në  të  […]

64 m²
1
1
Apartament me qira ne kompleksin

Për Qira

Apartamenti është i pozicionuar në një vend të qetë,me ajër të pastër dhe diell.Ambjentet kanë një strukturë funksionale dhe moderne. Ndërtimi është i një cilësie të lartë.Brenda kompleksit ka ambjente të gjelbra,pishinë,palestër,sallë kinemaje dhe kënd lojrash për fëmijë. Apartamenti organizohet në : Dhomë gatimi më vete, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, njëra prej të cilave […]

116 m²
2
2
VILE PER QIRA NE SAUK

Për Qira

Në Sauk,në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër jepet me qira vila me organizimin si  më poshtë:Kati i parë garazh, kati i dytë dhe i tretë tipit Duplex.            Cdo kat ka sipërfaqe 130 m2. Kati i parë ka verandë, guzhinë të madhe, dhomë ndenje, dhomë gjumi, dy […]

390 m²
4
1 2 7

AGJENTËT

Krahaso

Enter your keyword