Erald ZENELI

Real Estate Agent 5 prona
Adresa: Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nentori
Nr. Tel: +355 67 222 2031

Kompania: 2030 Real Estate
Numri i zyrës: +355 67 222 2030
Adresa e zyrës: Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nentori

Kontakt

Pronat e Mia(5)

Magazine 550 m2 me qera ne Selite.

Për Qira

Ndertim ne gjendje shume te mire, rruge e asfaltuar, rrethim perimetral, akses sh i mire, shesh pushimi per makina, trajler, lartesia 4.5 metra.  

550 m²
Ambjent 456 m2 me qera, ne Rrugen e Kavajes, zone primare.

Për Qira

Ambjenti ndodhet ne nje godine unike vetem per funksion Komercial si dhe shume prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte, i rikonstruktuar totalisht, sistem aspirimi, kondicionimi, parket, ndricim natyral si dhe mundesia e parkimit brenda kompleksit. Vendodhja, siguria dhe aksesi e bejne kete ambjent te favorshem.

456 m²
Ambjent 600 m2 per Zyre + Magazinim ne Bllok.

Për Qira

Ambjenti ndodhet ne pallat te ri, ne katin -1, perdorur per disa vjet ambjent zyre per Institucion, siperfaqja 600 m2, lartesia 3,10 metra, sistem aspirimi , kondicionimi, hyrje-dalje me vete, ambjenti eshte i ndare me gips ne disa dhoma, ne varesi te kerkeses se klientit behet nje siperfaqe holl,  akses shume i mire.  

600 m²
Vile 3 kateshe per shitje ne Sheshin Avni Rustemi.

Për Shitje

Vila ndodhet ne nje nga zonat primare te Tiranes, shume prane me Sheshin Avni Rustemi, Pazarin e Ri. Vila ben pjese ne ndertimet e vjetra Tiranase, e rikonstruktuar dhe e mire mbajtur duke ruajtur vlerat historike.  Prona eshte me Hipoteke, ndodhet buze rruge kryesore, perbehet nga Vila 3 kateshe dhe oborri. Vila organizohet : Bodrum […]

398 m²
6
5
Apartament me qira në rezidencën “Kodra e Diellit”

Për Qira

Apartament me qira në rezidencën “Kodra e Diellit”. Me sistem organizimi dubleks, i arreduar në mënyrë bashkohore me sistem ngrohje me pelet dhe oxhak funksional. Një vend ideal për të jetuar. ************************************************************************************************* Dublex apartment for rent at “Kodra e Diellit” residence, equipped with modern and contemporary furnitures, heating system and functional chimney. The ideal place […]

140 m²
2
2