Irma DEDJA

Real Estate Agent 10 prona
Adresa: Rruga e Barrikadave
Nr. Tel: +355 67 222 2030

Numri i zyrës: +355 67 222 2030
Adresa e zyrës: Rruga e Barrikadave

Kontakt

Pronat e Mia(10)

Lokal me qira tek Zogu i Zi

Për Qira

Tek Zogu i Zi përballë me Ring Center jepet me qira lokal me sipërfaqe 60 M2. Pozicioni është shumë i favorshëm duke ofruar mundësi investimi edhe në shërbime të tjera.

60 m²
APARTAMENT PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRËS

Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Dibrës. Apartamenti ka nje sipërfaqe 64 M2 dhe organizim te mirë të dhomave me një  korridor në hyrje i cili bën shpërndarjen e ambjenteve. Cdo dhomë  është e pajisur me dritare duke bërë të  mundur ndricimin natyral përgjatë gjithë ditës. Vendndodhja është e favorshme pasi ofron facilitete në  të  […]

64 m²
1
1
Apartament Per Shitje 1+1 Tek Pazari i Ri

Për Shitje

Tek Pazari i Ri,shitet apartament 1+1 me sipërfaqe totale 64 m2.Organizohet ne sallon ndenje dhe 1 dhomë gjumi.Eshte i pajisur me hipoteke.Shitet i mobiluar.

64 m²
1
1
Shitet Apartament Dublex Prane shkolles se bashkuar

Për Shitje

Prane Shkolles se Bashkuar, buze rruges kryesore shitet apartament dublex me siperfaqe totale 130 m2, dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne: nje sallon te madh se bashku me kuzhinen, dy ballkone me hapsira te konsiderueshme dhe nje tualet, ne pjesen e dublekx-it ndodhen tre dhoma gjumi, […]

130 m²
3
2
Jepet Apartament 2+1 me qera Tek Rruga e Kavajes

Për Qira

Ne Rrugen e Kavajes, prane zones se 21-Dhjetorit, jepet apartament 2+1 me qera, me siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartameni eshte i organizuar ne: dy dhoma gjumi, nje matrimoniale  dhe nje per per femije, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe […]

95 m²
2
1
Jepet me qera kati i dyte i nje vile tek Shkolla e Bashkuar

Për Qira

Prane Shkolles se bashkuar, jepet me qera apartament  kati i dyte i nje vile 4 kateshe, me siperfaqe totale 90 m2. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me pajisje dhe mobilje bashkekohore dhe eshte i organizuar ne: dy dhoma gjumi, dhome ndenje me vehte, tualet, korridor i madh, lavanteri gjithashtu dhe 4 ballkone, nje nder arsyet […]

90 m²
2
1
1 2