Sajmir MULLAJ

Broker 9 prona
Adresa: Rruga e Barrikadave, ish Kinema 17 Nëntori
Nr. Tel: +355 68 200 0009

Kompania: 2030 Real Estate
Numri i zyrës: +355 67 222 2030
Adresa e zyrës: Rruga e Barrikadave, ish Kinema 17 Nëntori

Kontakt

Pronat e Mia(9)

Vilë Për Qira Në Lundër

Për Qira

Vilë për qira, ndodhet në një zonë shumë të qetë në periferi të Tiranës. Vila ështe 2 kate e mobiluar në mënyre bashkohore.

Zyra Për Qira Tek Zogu Zi

Për Qira

Ambient zyrash për qira, i pozicionuar në një prej zonave më të mira të Tiranës. Ambienti ka një sipërfaqe prej 280m2, hapesira të bollshme e me mjaft drite natyrale, të organizuara në 6 ambiente/zyra te vogla, një sallë të madhe pune, 2 tualete. Gonina ka ashensor, mirëmbajtje mjaft të mirë dhe pozicionim të favorshëm me […]

280 m²
Apartament 1+1 Me Qira Tek Rruga e Elbasanit

Për Qira

Apartament për qira i cili ndodhet në një zone elitare te Tiranës, tek Rruga e Elbasanit perball 7 Xhuxhave. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te një pallati të ri të miradministruar. Organizohet në 1 dhomë gjumi ambienti i ndenjes ambienti i gatimit dhë një tualet. Mobilimi është bashkohor.

70 m²
1
1
Apartament luksoz në qëndër të Tiranës

Për Shitje

Apartamenti ndodhet në katin e 8 të pallatit me pamje nga qendra e qytetit. Sipërfaqja e brendshme është 150m sipërfaqja e verandës 100m. Organizohet në ambinent të madh ndenje së bashku me atë të gatimit, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete. Shitet totalisht i mobiluar, ne çmim është i përfshir dhe një post parkimi në […]

250 m²
2
2
Apartament 70m në Bllok sipër Bar Xixa

Për Shitje

Okazion Apartament 70 m2 mbrapa Vesa Center. Çmimi 1300€/m2

70 m²
1
1
1 2