Pronat

Shitje

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Për Shitje

Pallati ështe i sapopërfunduar, ka një organizim të brëndshëm mjaft të mire. Apartamenti ka nje siperfaqe rreth 110 m2, 2 dhoma gjumi, 2 banjo ku njera ka dritare, soxhorno dhe kuzhine bashke.Janë shfrytëzuar të gjitha hapësirat e mundshme në funksion të apartamentit. Zona ku është apartamenti kohët e fundit ka marë zhvillim pozitiv me rrugë te […]

110 m²
2
2
APARTAMENT PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRËS

Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Dibrës. Apartamenti ka nje sipërfaqe 64 M2 dhe organizim te mirë të dhomave me një  korridor në hyrje i cili bën shpërndarjen e ambjenteve. Cdo dhomë  është e pajisur me dritare duke bërë të  mundur ndricimin natyral përgjatë gjithë ditës. Vendndodhja është e favorshme pasi ofron facilitete në  të  […]

64 m²
1
1
Apartament për shitje në zonën e Bllokut

Për Shitje

Apartament për shitje në zonën më të preferuar dhe të frekuentuar të Tiranës, në Bllok,Rruga “Donika Kastrioti”. Sipërfaqja  totale e tij  është 71 M2. Ka një organizim të mirë të ambienteve dhe kurbaturë të rregullt.Përbëhet nga salloni i ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit dhe dhomën e fjetjes, tualeti dhe ballkoni që ofron një pamje […]

71 m²
1
1
Apartament 2+1 tek Nobis Për Shitje

Për Shitje

SHITET Apartament 2+1 tek kompleksi NOBIS Sipërfaqja totale është 115m, është i organizuar në 2 dhoma gjumi salloni i ndenjes ambienti i gatimit dhe një tualet. Orientimi është nga lindja. Çmimi 215000 Euro. Për kontakt +355 68 200 0009

115 m²
Dubleks ne shitje tek Kodra e Diellit

Për Shitje

DUBLEKS Për Shitje, Tek Rezidenca Kodra e Diellit Organizohet në sallonin e ndenjes këndi i gatimit, ballkon me pamje nga lindja, dhe një tualet në katin e parë ndërsa në katin e dytë ka tre dhoma gjumi dhe një tualet. Shitet i gjithi i mobiluar.

160 m²
3
-14
Shitet apartament 1+1 tek Concord Center

Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Concord Center. Vendndodhja është e shumëkërkuar pasi zona ofron gjithë facilitetet dhe ka afërsi me të gjitha shërbimet nevojshme si : cerdhe, kopësht, shkollë 9 vjecare, supermarket, aksesi ne Unaze. Apartamenti ndodhet ne katin e pestë të banimit dhe ka sipërfaqe totale 68.2 m2. Organizimi i hapësirave të brendëshme është funksional,në hyrje ndodhet […]

68 m²
1
1
Apartament Per Shitje 1+1 Tek Pazari i Ri

Për Shitje

Tek Pazari i Ri,shitet apartament 1+1 me sipërfaqe totale 64 m2.Organizohet ne sallon ndenje dhe 1 dhomë gjumi.Eshte i pajisur me hipoteke.Shitet i mobiluar.

64 m²
1
1
Shitet Apartament 2+1 prane Pallatit me Shigjeta

Për Shitje

Apartament për shitje,Blv “Bajram Curri” pranë pallatit me shigjeta. Organizohet në sallonin e ndenjes këndi i gatimit, ballkon , dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Sipërfaqja totale 111 m2, sipërfaqja e brendshme 99,2 m2. Çmimi: 105.000 Euro (I pa mobiluar), 115.000 Euro ( I mobiluar ).

111 m²
2
2

Qira

Apartament me qira pranë Liqenit Artificial

Për Qira

Ndodhet në katin e 4-rt të një pallati  të  ri të pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik. Sipërfaqja e banesës është 140 m2 e organizuar në : 2 sallone ku njëra prej tyre mund të  kthehet lehtësisht në  dhomë gjumi, kuzhine të  vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku në […]

140 m²
2
2
Lokal me qira tek Zogu i Zi

Për Qira

Tek Zogu i Zi përballë me Ring Center jepet me qira lokal me sipërfaqe 60 M2. Pozicioni është shumë i favorshëm duke ofruar mundësi investimi edhe në shërbime të tjera.

60 m²
Apartament me qira ne kompleksin

Për Qira

Apartamenti është i pozicionuar në një vend të qetë,me ajër të pastër dhe diell.Ambjentet kanë një strukturë funksionale dhe moderne. Ndërtimi është i një cilësie të lartë.Brenda kompleksit ka ambjente të gjelbra,pishinë,palestër,sallë kinemaje dhe kënd lojrash për fëmijë. Apartamenti organizohet në : Dhomë gatimi më vete, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, njëra prej të cilave […]

116 m²
2
2
VILE PER QIRA NE SAUK

Për Qira

Në Sauk,në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër jepet me qira vila me organizimin si  më poshtë:Kati i parë garazh, kati i dytë dhe i tretë tipit Duplex.            Cdo kat ka sipërfaqe 130 m2. Kati i parë ka verandë, guzhinë të madhe, dhomë ndenje, dhomë gjumi, dy […]

390 m²
4
Ambient me qira tek rruga e Dibrës

Për Qira

Jepet ambient me qira tek rruga e Dibres ,përballë  me Shkollen e Bashkuar. I përshtatshëm për kancelari, dyqan telefonash,etj. Sipërfaqja e ambientit është 41.5 m2. Organizohet në holl,korridor dhe tualet. Pozicioni i ambientit është shumë i favorshem pasi ndodhet ne rrugen kryesore.

42 m²
Ambient komercial me qira ne Durres

Për Qira

Njësia Administrative Nr.6 Durresi Ri, Rruga “Kripa e Detit” jepet me qira ambient komercial 200 M2 ndërtesë+ 200 M2 oborr. I përshtatshëm për market, zyra, call center, bankë (institicione financiare), klinikë.

200 m²
Ambient zyrash me qira në bllok

Për Qira

epet me qera ambjent per zyra rr Sami Frasheri, ndodhen në katin e dytë . Sipërfaqja totale është 123 m2. të ndara ne 5 ambiente të vogla . Çmimi 450 Euro pa taksa Për informacion më të detajuar kontaktoni  në numrin +355682000009

123 m²
Super apartament me qira në qendër të Tiranës

Për Qira

Aaprtament 1+1 me qira në qënder mbas 15 Katëshit. Një dhomë gjumi salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit. Mobilim shumë i mire. Ofrohet dhe një post parkimi në katin -1 me me Çmim 50 Euro. Çmimi apartamentit 450 Euro. Për më tepër info kontaktoni +355 68 200 0009

70 m²
1
1

Krahaso

Enter your keyword