Zyra Për Qira Tek Zogu Zi

Për Qira

3 ditë më parë

Ambient zyrash për qira, i pozicionuar në një prej zonave më të mira të Tiranës. Ambienti ka një sipërfaqe prej 280m2, hapesira të bollshme e me mjaft drite natyrale, të organizuara në 6 ambiente/zyra te vogla, një sallë të madhe pune, 2 tualete. Gonina ka ashensor, mirëmbajtje mjaft të mirë dhe pozicionim të favorshëm me […]

280 m²
Jepet Ambjent Me Qera Për Zyra

Për Qira

3 javë më parë

Tek rruga Barrikadave, jepet ambjent me qera i përshtatshëm për zyra, me sipërfaqe 180 m2. Ambjenti ndodhet në katin e dytë, në një pallat të ri 9-katësh me ashensor. Ambjenti është i kompozuar në disa nëndarje të tjera, të lidhura me një korridor me sipërfaqe të konsiderueshme, si dhe dy tualete. Pozicioni tepër i favorshëm, […]

180 m²
2
Ambjent 456 m2 me qera, ne Rrugen e Kavajes, zone primare.

Për Qira

3 muaj më parë

Ambjenti ndodhet ne nje godine unike vetem per funksion Komercial si dhe shume prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte, i rikonstruktuar totalisht, sistem aspirimi, kondicionimi, parket, ndricim natyral si dhe mundesia e parkimit brenda kompleksit. Vendodhja, siguria dhe aksesi e bejne kete ambjent te favorshem.

456 m²