Vilë Për Qira Në Lundër

Për Qira

3 ditë më parë

Vilë për qira, ndodhet në një zonë shumë të qetë në periferi të Tiranës. Vila ështe 2 kate e mobiluar në mënyre bashkohore.

Zyra Për Qira Tek Zogu Zi

Për Qira

3 ditë më parë

Ambient zyrash për qira, i pozicionuar në një prej zonave më të mira të Tiranës. Ambienti ka një sipërfaqe prej 280m2, hapesira të bollshme e me mjaft drite natyrale, të organizuara në 6 ambiente/zyra te vogla, një sallë të madhe pune, 2 tualete. Gonina ka ashensor, mirëmbajtje mjaft të mirë dhe pozicionim të favorshëm me […]

280 m²
Apartament 1+1 Me Qira Tek Rruga e Elbasanit

Për Qira

3 ditë më parë

Apartament për qira i cili ndodhet në një zone elitare te Tiranës, tek Rruga e Elbasanit perball 7 Xhuxhave. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te një pallati të ri të miradministruar. Organizohet në 1 dhomë gjumi ambienti i ndenjes ambienti i gatimit dhë një tualet. Mobilimi është bashkohor.

70 m²
1
1
Apartament luksoz në qëndër të Tiranës

Për Shitje

5 ditë më parë

Apartamenti ndodhet në katin e 8 të pallatit me pamje nga qendra e qytetit. Sipërfaqja e brendshme është 150m sipërfaqja e verandës 100m. Organizohet në ambinent të madh ndenje së bashku me atë të gatimit, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete. Shitet totalisht i mobiluar, ne çmim është i përfshir dhe një post parkimi në […]

250 m²
2
2
Apartament 70m në Bllok sipër Bar Xixa

Për Shitje

Okazion Apartament 70 m2 mbrapa Vesa Center. Çmimi 1300€/m2

70 m²
1
1
Tokë për shitje buzë detit në bregdetin e mrekullueshëm të Livadhit

Për Shitje

2 muaj më parë

Tokë për shitje buzë detit në bregdetin e mrekullueshëm të Livadhit sipërfaqja totale e tokës është 2000m. Çmimi i negociushëm.

Tokë për shitje Mjull Bathore

Për Shitje

2 muaj më parë

Tokë ullishte për shitje Mjull Bathore me sipërfaqe 11200m2  . Toka ndodhet përball me TEG. Çmimi është i diskutueshëm.

Tokë për shitje në Rinas

Për Shitje

3 muaj më parë

Zona në të cilën shtrihet kjo tokë është fare pran aeroportit të Rinasit. Një vend ku vitet e fundit ështe kthyer në zonë shumë të kërkuar nga investitorët. Shitet me çmim shumë të mire.

18,249 m²