Lokal me qira tek Zogu i Zi

Për Qira

2 muaj më parë

Tek Zogu i Zi përballë me Ring Center jepet me qira lokal me sipërfaqe 60 M2. Pozicioni është shumë i favorshëm duke ofruar mundësi investimi edhe në shërbime të tjera.

60 m²
APARTAMENT PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRËS

Për Shitje

2 muaj më parë

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Dibrës. Apartamenti ka nje sipërfaqe 64 M2 dhe organizim te mirë të dhomave me një  korridor në hyrje i cili bën shpërndarjen e ambjenteve. Cdo dhomë  është e pajisur me dritare duke bërë të  mundur ndricimin natyral përgjatë gjithë ditës. Vendndodhja është e favorshme pasi ofron facilitete në  të  […]

64 m²
1
1
Apartament Per Shitje 1+1 Tek Pazari i Ri

Për Shitje

3 muaj më parë

Tek Pazari i Ri,shitet apartament 1+1 me sipërfaqe totale 64 m2.Organizohet ne sallon ndenje dhe 1 dhomë gjumi.Eshte i pajisur me hipoteke.Shitet i mobiluar.

64 m²
1
1
Shitet Apartament Dublex Prane shkolles se bashkuar

Për Shitje

5 muaj më parë

Prane Shkolles se Bashkuar, buze rruges kryesore shitet apartament dublex me siperfaqe totale 130 m2, dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne: nje sallon te madh se bashku me kuzhinen, dy ballkone me hapsira te konsiderueshme dhe nje tualet, ne pjesen e dublekx-it ndodhen tre dhoma gjumi, […]

130 m²
3
2
Jepet Apartament 2+1 me qera Tek Rruga e Kavajes

Për Qira

6 muaj më parë

Ne Rrugen e Kavajes, prane zones se 21-Dhjetorit, jepet apartament 2+1 me qera, me siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartameni eshte i organizuar ne: dy dhoma gjumi, nje matrimoniale  dhe nje per per femije, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe […]

95 m²
2
1
Jepet me qera kati i dyte i nje vile tek Shkolla e Bashkuar

Për Qira

6 muaj më parë

Prane Shkolles se bashkuar, jepet me qera apartament  kati i dyte i nje vile 4 kateshe, me siperfaqe totale 90 m2. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me pajisje dhe mobilje bashkekohore dhe eshte i organizuar ne: dy dhoma gjumi, dhome ndenje me vehte, tualet, korridor i madh, lavanteri gjithashtu dhe 4 ballkone, nje nder arsyet […]

90 m²
2
1
Shitet Apartament 2+1 afër rezidencës Kodra e Diellit

Për Shitje

7 muaj më parë

Shitet apartament 2+1 afër rezidencës Kodra e Diellit, me një sipërfaqe totale prej 120.52 m2, nga të cilat 105.58 janë sipërfaqe banimi te hipotekuara. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një godine të re 6 katëshe me ashensor dhe është e organizuar në: 2 dhoma gjumi, një dhome ndenje bashkë me kuzhinën, dy tualete […]

106 m²
2
2
Shitet Ambjent Komercial në Maminas

Për Shitje

Në zonën e Maminasit, shitet ambjent komercial godinë sherbimi. Prona ka një sipërfaqe totale trualli 18.000 m², prej të cilave ndërtimi është vendosur në 4000 m². Ndërtesa është e veshur me sistemin kapot 10 cm trashësi, dritaret dhe dyert e jashtme janë me 3 xhama ku njëri prej tyre është termik. Ndërtesa ka 4 kate […]

4,000 m²
Shitet vilë ne zonen e Medresesë

Për Shitje

7 muaj më parë

Në një nga zonat më të mira afër qendrës, shitet vilë 4-katëshe me sipërfaqe totale prej 899 m2. Vila është e ndarë në: katin nëntokësor e organizuar në një ambjent gjigand ndenje,një dhome dhe tualet,katin 0 në të cilin ndodhen garazhet me dy vende për parkim për makinat, në katin e parë me një hapsirë […]

761 m²
10
Shitet Apartament 3+1 ne Qëndër

Për Shitje

7 muaj më parë

Ne qëndër, pas 15-Katëshit shitet apartament 3+1 me sipërfaqe hipotekore 102 m2, dhe ndodhet në katin e 6-të të një pallati ekzistues.Apartamenti është i organizuar në: 3 dhoma gjumi, një dhomë ndenje sëbashku me kuzhinën, një tualet dhe një korridor.Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i rikonstruktuar në gjëndje mjaft të mirë, me kondicioner dhe […]

102 m²
3
1