Apartament 70m në Bllok sipër Bar Xixa

Për Shitje

13 orë më parë

Okazion Apartament 70 m2 mbrapa Vesa Center. Çmimi 1300€/m2

70 m²
1
1
Tokë për shitje buzë detit në bregdetin e mrekullueshëm të Livadhit

Për Shitje

3 javë më parë

Tokë për shitje buzë detit në bregdetin e mrekullueshëm të Livadhit sipërfaqja totale e tokës është 2000m. Çmimi i negociushëm.

Tokë për shitje Mjull Bathore

Për Shitje

3 javë më parë

Tokë ullishte për shitje Mjull Bathore me sipërfaqe 11200m2  . Toka ndodhet përball me TEG. Çmimi është i diskutueshëm.

Tokë për shitje në Rinas

Për Shitje

2 muaj më parë

Zona në të cilën shtrihet kjo tokë është fare pran aeroportit të Rinasit. Një vend ku vitet e fundit ështe kthyer në zonë shumë të kërkuar nga investitorët. Shitet me çmim shumë të mire.

18,249 m²
Zyrë për qira, Galeria ish kinema 17 Nëntori

Për Qira

2 muaj më parë

Prona është e pozicionuar në mes të Tiranës, tek ish Kinema 17-Nëntori, shndërruar së fundmi në një qendër multifunksionale për zhvillimin e aktiviteteve të shumë bizneseve. Zyra ndodhet në katin e tretë të qendrës tregtare, me sipërfaqe totale 43 m² dhe sipërfaqe të zyrës 30 m², me sistem të shkëlqyer kondicionimi dhe aspirimi. Një faqe […]

34 m²
OKAZION Tokë për shitje Fllakë Durrës

Për Shitje

2 muaj më parë

Zona në të cilën shtrihet kjo tokë është midis Fllakës dhe Sektorit Rinia, pranë Porto Romanos. Një vend ku vitet e fundit ështe kthyer në zonë industriale. Çmimi i zonës është shumë herë më i lart në krahasim me çmimin që shitet kjo tokë.