Ambjent 456 m2 me qera, ne Rrugen e Kavajes, zone primare.

3655

Kodi i referencës

456

Sipërfaqja Ndërtimore

Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne nje godine unike vetem per funksion Komercial si dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e dyte, i rikonstruktuar totalisht, sistem aspirimi, kondicionimi, parket, ndricim natyral si dhe mundesia e parkimit brenda kompleksit.

Vendodhja, siguria dhe aksesi e bejne kete ambjent te favorshem.

Adresa

Adresa: Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria
  • Shteti: Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3655
  • Çmimi €10
  • Lloji i pronës Zyrë
  • Statusi i Pronës Për Qira
  • Year Built -2
  • Sipërfaqja Ndërtimore 456 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Erald ZENELI

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nentori
+355 67 222 2031
erald.zeneli@2030.al
Prona të tjera