Apartament me qira në rezidencën “Kodra e Diellit”

3569

Kodi i referencës

140

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Apartament me qira në rezidencën “Kodra e Diellit”. Me sistem organizimi dubleks, i arreduar në mënyrë bashkohore me sistem ngrohje me pelet dhe oxhak funksional. Një vend ideal për të jetuar.

*************************************************************************************************
Dublex apartment for rent at “Kodra e Diellit” residence, equipped with modern and contemporary furnitures, heating system and functional chimney. The ideal place to live.

Adresa

Adresa: Kodra e Diellit Residence, Tiranë, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3569
 • Çmimi €1,000
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Qira
 • Dhoma 4
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 2
 • Sipërfaqja Ndërtimore 140 m²
 • Etiketa Ofertë Okazion
 • Garazhe 1

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Erald ZENELI

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nentori
+355 67 222 2031
erald.zeneli@2030.al
Prona të tjera