Jepet Ambjent Me Qera Për Zyra

3898

Kodi i referencës

180

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Tualete

Përshkrim

Tek rruga Barrikadave, jepet ambjent me qera i përshtatshëm për zyra, me sipërfaqe 180 m2. Ambjenti ndodhet në katin e dytë, në një pallat të ri 9-katësh me ashensor. Ambjenti është i kompozuar në disa nëndarje të tjera, të lidhura me një korridor me sipërfaqe të konsiderueshme, si dhe dy tualete. Pozicioni tepër i favorshëm, në një nga rrugët më kryesore të qëndres, dhe të frekuentuar së tepërmi nga banorët. I ndricuar gjatë gjithë harkut ditor nga drita natyrale.

Për një vizitë në pronë dhe informacione më të detajuara, na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3898
  • Çmimi €1,500
  • Lloji i pronës Zyrë
  • Statusi i Pronës Për Qira
  • Dhoma 4
  • Tualete 2
  • Sipërfaqja Ndërtimore 180 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera