Jepet Apartament 2+1 me Qera në Don Bosko

3752

Kodi i referencës

100

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 në zonën e Don Bosko-s me një sipërfaqe të brëndëshme 100 m2, dhe ndodhet në katin e 3-të të një prej ndërtesave të kompleksit Vizion Plus. Apartamenti është i organizuar në: dy dhoma gjumi, një matrimoniale dhe një për fëmijë, dhoma e ndenjes sëbashku me kuzhinen, koridor dhe hapsirë midis dhomave si dhe dy tualete ku njëra prej tyre është me dritare. Apartamenti është totalisht i mobiluar me kompletim dhe arredim të kohës, me kondicioner dhe orientimi që ka e ben atë vërtet fantastik për të jetuar. Ka ashensor dhe është me pamje nga rrruga kryesore. Për një vizitë në pronë dhe më shumë informacione, na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
 • Postal code / ZIP: 1001
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3752
 • Çmimi €420
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Qira
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 2
 • Year Built 2003
 • Sipërfaqja Ndërtimore 100 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera