Jepet Apartament 2+1 me Qera ne Yzberisht

€175
Për Qira

3798

Kodi i referencës

90

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Ne Yzberisht, tek Kmy, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe totale prej 90 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne: dy dhoma gjumi, kuzhina se bashku me dhomen e ndenjes, nje tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe me nje mobilim dhe arredim bashkekohor. Ndodhet brenda kompleksit te pallateve ne katin e -te me ashensor, buze rruges kryesore duke ofruar facilitetet me te nevojshme si dhe prane stacionit urbanistik. Apartamenti ka edhe nje garazh i cili ofrohet kundrejte nje pagese shtese prej 3 mije leke(te reja). Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion, na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Yzberisht, Shqipëria
 • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3798
 • Çmimi €175
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Qira
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Year Built 2010
 • Sipërfaqja Ndërtimore 90 m²
 • Garazhe 1
 • Garage Size 16 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera