Jepet Apartament 2+1 Me Qera tek Kompleksi Kontakt

3916

Kodi i referencës

92

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 2+1 dhe ndodhet në katin e 5-të të një ndërtimi të ri, me ashensor. Apartamenti është i organizuar në: dy dhoma gjumi me sipërfaqe të bollshme, salloni i ndënjes së bashku me ambjentin e gatimit,korridor, tualet, si dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht i mobiluar, me një arredim luksoz dhe të kohës, me kondicioner dhe me punime mjaftë cilësore, ekstra, me punime gipsi të cilat i kanë dhënë një pamje mjaft të bukur apartamentit. Ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës e cila të ofron facilitetet më të nevojshme.

Për një vizitë në pronë dhe informacione më të detajuara, na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Frosina Plaku, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3916
  • Çmimi €499
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Qira
  • Dhoma 2
  • Dhoma Gjumi 2
  • Tualete 1
  • Year Built 2017
  • Sipërfaqja Ndërtimore 92 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera