Jepet Apartament 2+1 me qera Tek Rruga e Kavajes

3780

Kodi i referencës

95

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Ne Rrugen e Kavajes, prane zones se 21-Dhjetorit, jepet apartament 2+1 me qera, me siperfaqe 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartameni eshte i organizuar ne: dy dhoma gjumi, nje matrimoniale  dhe nje per per femije, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe korridori. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar, me arredim te kohes dhe me kondicioner, gjithashtu e vecante e tij eshte se ndodhet buze rruges kryesore, duke te ofruar facilitetet e duhura dhe prane zonave urbanistike me te nevojshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone,na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3780
 • Çmimi €450
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Qira
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Year Built 2010
 • Sipërfaqja Ndërtimore 95 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera