Jepet me qera ambjent biznesi në Sauk

3586

Kodi i referencës

1,000

Sipërfaqja Ndërtimore

Përshkrim

Në sauk, në hyrje të rrugës së elbasanit, jepet me qera ambjent biznesi me sipërfaqe totale prej 1000 m2, nga ku sipërfaqja e brëndëhme është 800 m2, totalisht të hipotekuara. Objekti është i ndërtuar rishtazi me punime shumë cilësore dhe shërben për zyra, ambasada, klinika, institucione arsimore, showroom, outlet, fasoneri apo edhe biznese të tjera serioze. Objekti është i gjithi me fasadë xhami, është i pajisur me ashensor, me sistem ngrohje-ftohje(chiller) dhe me tualete në të gjitha katet. Cdo kat ka hapësire open space. Në krah të objektit është një korsi rruge e dedikuar per parking. Gjithashtu ka hapësire parkimi brënda oborrit dhe në katin nëntokë, në total mund te parkohen rreth 10-15 automjete.  Zona ku ndodhet objekti është e sigurtë dhe përfshin banka si BKT, Raiffeisen Bank, Banka NOA, Fondi Besa, etj.  dhe institucione te tjera. Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë na kontaktoni.

Adresa

Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3586
  • Çmimi €4,000
  • Lloji i pronës Ambient Komercial
  • Statusi i Pronës Për Qira
  • Year Built 2008
  • Sipërfaqja Ndërtimore 1,000 m²
  • Etiketa Ofertë Okazion

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera