Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Kodra e Diellit

€350
Për Qira

3726

Kodi i referencës

120

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Pranë Rezidencës Kodra e Diellit, jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe totale 120 m2, dhe ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizur në: dy dhoma gjumi, një matrimoniale dhe një për fëmijë, salloni i ndenjes dhe kuzhina bashkëngjitur saj, dy tualete si dhe një hapsirë korridori. Apartamenti është totalisht i mobiluar me arredim bashkëkohor dhe gjithashtu me kondicioner. Ofrohet edhe një vend parkimi në garazh kundrejtë një pagese prej 40 Euro. Për një vizitë në pronë dhe me tepër informacion na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Tiranë, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3726
  • Çmimi €350
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Qira
  • Dhoma 2
  • Dhoma Gjumi 2
  • Tualete 2
  • Sipërfaqja Ndërtimore 120 m²
  • Garazhe 1

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera