Jepet me qera kati i dyte i nje vile tek Shkolla e Bashkuar

3690

Kodi i referencës

90

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Prane Shkolles se bashkuar, jepet me qera apartament  kati i dyte i nje vile 4 kateshe, me siperfaqe totale 90 m2. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me pajisje dhe mobilje bashkekohore dhe eshte i organizuar ne: dy dhoma gjumi, dhome ndenje me vehte, tualet, korridor i madh, lavanteri gjithashtu dhe 4 ballkone, nje nder arsyet qe e ben kete apartament te pelqyer. Ndodhet ne nnje zone vertet te mire e cila te ofron dhe facilitet me te mira, gjithashtu dhe teper prane zonave urbanistike. Per nje vizite ne prone dhe me teper informacione na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Zihni Sako, Tiranë, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3690
  • Çmimi €410
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Qira
  • Dhoma 2
  • Dhoma Gjumi 2
  • Tualete 1
  • Sipërfaqja Ndërtimore 90 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera