Shitet Ambjent Komercial Tek Ish-Ekspozita

3890

Kodi i referencës

102

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Tualete

Përshkrim

Tek Ish-Ekspozita, pranë E-88, shitet ambjent komercial me sipërfaqe të brëndëshme 102 m2 dhe ndodhet në katin 0 të një pallati të ri.. Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe momentalisht është bosh pa asnjë aktivitet në zhvillim. Pozicioni mjaft i favorshëm, të ofron facilitetet më të nevojshme, gjithashtu dhe frekuentim të lartë nga banorët, duke qënë se ndodhet në një mga zonat më të mira të Tiranës. Eshtë i përshtatshëm për zhvillimin e cdo aktiviteti si: Minimarket,parukeri, bar-kafe, lloto-sport, klinikë dentare, etj.

Per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara, na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3890
  • Çmimi €230,000
  • Lloji i pronës Ambient Komercial
  • Statusi i Pronës Për Shitje
  • Tualete 2
  • Sipërfaqja Ndërtimore 102 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera