Shitet Apartament 2+1 në Qëndër

3679

Kodi i referencës

113

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Pas 15 katëshit, në qëndër shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale 125 m2, dhe sipërfaqe të brendëshme 113 m2 totalisht të hipotekuara. Apartamenti ndhodhet buzë rrugës kryesore dhe në pjesën më kryesore të qëndrës gjë e cila të ofron facilitetet më të mira të mundëshme. Ndodhet në një godinë 10 katëshe me ashensor dhe është i pabanuar më parë por i përfunduar totalisht.

Për një vizitë në pronë dhe më tepër informacione na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Postal code / ZIP: 1001
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3679
 • Çmimi €187,000
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 2
 • Sipërfaqja Ndërtimore 113 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera