Shitet apartament 2+1 në rrugën 5 Maji

€60,000
Për Shitje

3623

Kodi i referencës

87

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Në zonën e 5 Majit, në qëndrën concord centër, shitet apartament 2+1 me sipërfaqe hipotekore 87 m2,dhe ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në: dy dhoma gjumi, një matrimoniale dhe një dhome për fëmijë, një dhomë ndenje dhe kuzhina bashkangjitur saj, një koridor dhe tualeti.Apartamenti ndodhet në një nga zonat me frekuentim të lartë në Tiranë, dhe pozicioni saj buzë rrugës kryesore të ofron facilitetet më të mira të mundshme, spermarkete, qëndra tregtare, stacionet urbanistike, hapsirë për kohën e lirë etj. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i shtruar me parket.

Për një vizitë në pronë dhe më shumë detaje na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga 5 Maji, Tirana, Shqipëria
 • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3623
 • Çmimi €60,000
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Year Built 2007
 • Sipërfaqja Ndërtimore 87 m²
 • Etiketa Shitur

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera