Shitet Apartament 2+1 afër rezidencës Kodra e Diellit

€135,500
Për Shitje

3618

Kodi i referencës

106

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 afër rezidencës Kodra e Diellit, me një sipërfaqe totale prej 120.52 m2, nga të cilat 105.58 janë sipërfaqe banimi te hipotekuara. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një godine të re 6 katëshe me ashensor dhe është e organizuar në: 2 dhoma gjumi, një dhome ndenje bashkë me kuzhinën, dy tualete njëra prej te cilave me dritare si dhe një koridor. Apartamenti është i përfunduar por i pabanuar më parë.

Për një informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Selitë, Tiranë, Shqipëria
 • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3618
 • Çmimi €135,500
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 2
 • Year Built 2016
 • Sipërfaqja Ndërtimore 106 m²
 • Garazhe 1

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera