Shitet Apartament 2+1 Tek 5 Maji

€64,400
Për Shitje

3699

Kodi i referencës

92

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Tek 5 maji, tek Concord center shitet apartament me siperfaqe 92 m2 te brendeshme, dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9 katesh buze rruges kryesore. Apartamenti eshte i organizur ne: sallon ndenje me vehte, dy dhoma gjumi, matrimoniale dhe nje per femije, ambjent gatimi me vehte, nje tualet, balloni dhe korridor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i mire arreduar, dhe gjithashtu ka nje ballkon i cili i eshte bashkangjitur kuzhines duke u pershtatur si ambjent gatimi, cdo ambjent tjeter eshte i harmonizuar me hapsiren e apartamentit. Eshte e ndricuar gjate gjithe harkut kohor te dites nga drita natyrale, kjo fale orientimit te mire te saj. Per nje vizite ne prone dhe me teper informacione na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga 5 Maji, Tirana, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3699
 • Çmimi €64,400
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Year Built 2007
 • Sipërfaqja Ndërtimore 92 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera