Shitet Apartament 2+1 tek Astiri

3761

Kodi i referencës

77

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 në rrugën Teodor Keko, me sipërfaqe totale 88.2 m2 dhe ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në: dy dhoma gjumi, kuzhina së bashku me dhomën e ndenjes e cila të jep një pamje fantastike pasi është me fasadë xhami, dy tualete, një koridor dhe ballkon. Apartamenti nuk është i mobiluar, ka vetëm kuzhinën por ka punime vërtet të mira dhe cilësore. Jepet dhe një vend për parkim në shumën prej 5000 euro. Për një vizitë në pronë dhe me tepër informacione, na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Teodor Keko, Tirana, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3761
 • Çmimi €58,000
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 2
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 2
 • Year Built 2010
 • Sipërfaqja Ndërtimore 77 m²
 • Garazhe 1

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera