Shitet apartament 2+1 tek Astiri

3704

Kodi i referencës

88

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Tek Astiri, prane hotel Rolandit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 87.7 m2, dhe te organizuar ne: dy dhoma gjumi, nje matrimoniale dhe nje per femije, ne kuzhinen sebashku me dhomen e ndenjes, dy tualete, korridor dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore ne nje kompleks pallatesh ne nje nga zonat me te frekuentuara te Unazes se re. Eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Teodor Keko, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3704
  • Çmimi €52,000
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Shitje
  • Dhoma 2
  • Dhoma Gjumi 2
  • Tualete 2
  • Year Built 2010
  • Sipërfaqja Ndërtimore 88 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera