Shitet Apartament 2+1 tek Medreseja

3673

Kodi i referencës

95

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Në zonën e Medreses, në një pallat t ri, shitet një apartament 2+1 me sipërfaqe hipotekore 95 m2. Apartamenti ka një organizim mjaft të mirë i ndare në: dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje dhe kuzhina më e vecuar, dhe një tualet me dritare. Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkohore me pajisjet më të mira funksionale, e shtruar me parket me termoizolim dhe një stil të vecantë arredimi. Ndodhet në një nga zonat e mira të Tiranës dhe të ofron facilitetet më të nevojshme. Për një informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu, Tiranë, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3673
  • Çmimi €90,000
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Shitje
  • Dhoma 2
  • Dhoma Gjumi 2
  • Tualete 1
  • Sipërfaqja Ndërtimore 95 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera