Shitet Apartament 2+1 tek Shallvaret

3870

Kodi i referencës

120

Sipërfaqja Ndërtimore

3

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Tek Shallavaret, tek restorant La Voglia, shitet apartament 2+1 me siperfaqe te brendeshme 120 m2, dhe ndohet ne katin e dyte te nje godine te re 9 kateshe me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne: tre dhoma gjumi, dhoma e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, korridor dhe ballkon, si dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar mire, dhe me siperfaqe te shfrytezueshme. Orientim mjaft te mire dhe ndricim natyral gjate gjithe harkut ditor.

Per nje vizite ne prone dhe me shume informacione na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3870
  • Çmimi €150,000
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Shitje
  • Dhoma 3
  • Dhoma Gjumi 3
  • Tualete 2
  • Year Built 2002
  • Sipërfaqja Ndërtimore 120 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera