Shitet Apartament 3+1 ne Qëndër

3553

Kodi i referencës

102

Sipërfaqja Ndërtimore

3

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Ne qëndër, pas 15-Katëshit shitet apartament 3+1 me sipërfaqe hipotekore 102 m2, dhe ndodhet në katin e 6-të të një pallati ekzistues.Apartamenti është i organizuar në: 3 dhoma gjumi, një dhomë ndenje sëbashku me kuzhinën, një tualet dhe një korridor.Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i rikonstruktuar në gjëndje mjaft të mirë, me kondicioner dhe ndodhet në një nga rrugët kryesore të qëndrës. Për informacione më të detajuara dhe një vizitë në pronë,na kontaktoni.

 

Adresa

Adresa: Rruga Bardhok Biba, Tiranë, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3553
 • Çmimi €95,000
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 3
 • Dhoma Gjumi 3
 • Tualete 1
 • Year Built 1989
 • Sipërfaqja Ndërtimore 102 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera