Shitet Apartament 3+1 ne Rrugen e Dibres

€140,000
Për Shitje

3859

Kodi i referencës

150

Sipërfaqja Ndërtimore

3

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Në rrugën e Dibrës, buzë rrugës kryesore, shitet apartament 3+1 me sipërfaqe të brëndëshme 150 m2, dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar në: dy dhoma gjumi matrimonale, ambjenti i gatimit më vehte, dhoma e ndënjes, dy tualete me dritare, një korridor dhe një holl. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe me një arredim të mirë dhe të kohës, me kondicioner dhe dhomat e gjumit të shtruara me parket. E vecantë është se ka edhe një verandë të madhe me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe me lëvizueshmëri të lartë, gjë e cila të ofron dhe facilitetet më të nevojshme. Orientimi perfekt e bënë këtë apartament të ndricueshëm nga drita natyrale gjatë gjithë harkut kohor të ditës.

Për një vizitë në pronë dhe informacione më të detajuara na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga e Dibrës, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3859
  • Çmimi €140,000
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Shitje
  • Dhoma 3
  • Dhoma Gjumi 3
  • Tualete 2
  • Year Built 1970
  • Sipërfaqja Ndërtimore 150 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera