Shitet Apartament 3+1 tek Nobis

3716

Kodi i referencës

121

Sipërfaqja Ndërtimore

2

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Pranë Nobis, në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës, shitet apartament 3+1 me sipërfaqe totale 121 m2, e cila ndodhet në katin e dytë të një godine 4 katëshe. Apartamenti është i organizuar në: tre dhoma gjumi, një sallon me hapësirë të konsiderueshme dhe të shfrytëzueshme, dy tualete njëri prej të cilëve me dritare si dhe një korridor. Apartamenti është totalisht i mirëinvestuar, i shtruar me parket me kubaturë të rregullt dhe i pabanuar më parë. Specifike dhe kryesore e ktij apartamenti është se ndricohet gjatë gjithë harkut kohor të ditës nga drita natyrale!   Për një vizitë në pronë dhe më tepër informacion na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3716
 • Çmimi €115,000
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 3
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 2
 • Year Built 2000
 • Sipërfaqja Ndërtimore 121 m²
 • Etiketa Ofertë Okazion

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera