Shitet Apartament 3+1 tek Posta Qëndrore

€125,000
Për Shitje

3907

Kodi i referencës

100

Sipërfaqja Ndërtimore

3

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrim

Pranë postës qëndrore, shitet apartament 3+1 me sipërfaqe hipotekore 100 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati 5-katësh ekzistues. Apartamenti është i organizuar në: korridori dhe një tualet, ambjentin e ndënjes së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi matrimoniale totalisht e kompletuar, dy dhoma gjumi për fëmijë dhe një verandë me sipërfaqe të madhe me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti është i mirë mobiluar dhe me kondicioner, ndërsa të tria dhomat e gjumit janë të shtruara me parket. Orientimi i mirë i saj e bënë të ndricuar nga drita natyrale gjatë gjithë harkut ditor. Ndodhet në qëndër të kryeqytetit vetëm një minutë larg stacioneve urbanistike, duke të ofruar facilitetet më të nevojshme.

Për një vizitë në pronë dhe më shumë informacione, na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Çamëria, Tiranë, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3907
  • Çmimi €125,000
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Shitje
  • Dhoma 3
  • Dhoma Gjumi 3
  • Tualete 1
  • Year Built 1970
  • Sipërfaqja Ndërtimore 100 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera