Shitet Apartament 3+1 Tek Xhamia Xhura

3666

Kodi i referencës

125

Sipërfaqja Ndërtimore

3

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Në porcelan, tek xhamia Xhura, shitet apartament 3+1 me sipërfaqe totale 125 m2, dhe ndodhet në katin e 6-të banim në pallat të ri me ashensor. Me një organizim të përkryer dhe të menduar deri në detaje, ky apartament posedon: dy dhoma gjumi, një matrimoniale dhe një për fëmijë, dhomën e ndënjes me një hapsirë të shfrytëzueshme dhe këndin e gatimit më vehte, një koridor me hapsirë të madhe, dhe dy tualete njëra prej tyre me dritare. Ambjenti banimit përvec komoditetit që të ofron, është e arreduar në mënyrë të përkryer me kushte bashkohore deri në detajet më të vogla. Dhomë tharje rrobash dhe më vehte si dhomë për garderoben me një ballkon me pamje nga rruga kryesore për të pushuar pasditeve në qetësine që të ofron ajo zonë. Për më shumë informacione dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga Hysen Gjura, Tirana, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Postal code / ZIP: 1001
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3666
 • Çmimi €98,000
 • Lloji i pronës Apartament
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 3
 • Dhoma Gjumi 3
 • Tualete 2
 • Year Built 2006
 • Sipërfaqja Ndërtimore 125 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera