Shitet Apartament Dublex Prane shkolles se bashkuar

€86,000
Për Shitje

3811

Kodi i referencës

130

Sipërfaqja Ndërtimore

3

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrim

Prane Shkolles se Bashkuar, buze rruges kryesore shitet apartament dublex me siperfaqe totale 130 m2, dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne: nje sallon te madh se bashku me kuzhinen, dy ballkone me hapsira te konsiderueshme dhe nje tualet, ne pjesen e dublekx-it ndodhen tre dhoma gjumi, nje koridor dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i riinvestuar, me punime extra dhe vecori kryesore eshte nje prej shtepive ekologjike me punime totalisht druri, dhe te riciklueshme, me sistem fotovoltaik, i shturar me parket teper cilesor dhe i ndertuar per ajrosjen e plote te gjithe hapsires. Ka nje mobilim teper cilesor dhe arredim bashkekohor, gjithashtu dhe kondicioner.  Per nje vizite ne prone dhe me teper informacione na kontaktoni!

Adresa

Adresa: Rruga e Dibrës, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3811
  • Çmimi €86,000
  • Lloji i pronës Apartament
  • Statusi i Pronës Për Shitje
  • Dhoma 3
  • Dhoma Gjumi 3
  • Tualete 2
  • Sipërfaqja Ndërtimore 130 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera