Shitet vilë ne zonen e Medresesë

3599

Kodi i referencës

761

Sipërfaqja Ndërtimore

10

Tualete

Përshkrim

Në një nga zonat më të mira afër qëndrës, shitet vilë 4-katëshe me sipërfaqe totale prej 899 m2. Vila është e ndarë në: katin nëntokësor e organizuar në një ambjent gjigand ndenje,një dhome dhe tualet,katin 0 në të cilin ndodhen garazhdet me dy vënde për parkim për makinat, në katin e parë me një hapsirë dedikuar dhomave, dy tualeteve dhe sallonit të madh,e njëjta gje edhe për katin e dytë banim.Mes shumë të vecantave në këtë ambjent banimi, përmëndim pishinen në katin e fundit te vilës si dhe një dhomë hidromasazhi,kushte këto tepër luks për kohën e sotme. Oborri i vilës me një sipërfaqe prej  400 m2, përmban një shtëpizë të vogël 52m2, në të cilën ishin të akomoduar punonjësit e shërbimit të vilës, një tjetër pishinë me hapësire më të madhe, dhe një dekor me stil ekuadorial tepër te vecantë.

Për më shumë informacione dhe një vizitë në prone na kontaktoni.

Adresa

Adresa: Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu, Tiranë, Shqipëria
 • Shteti: Albania
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3599
 • Çmimi €1,400,000
 • Lloji i pronës Vilë
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Tualete 10
 • Year Built 1998
 • Sipërfaqja Ndërtimore 761 m²
 • Etiketa Ofertë Okazion
 • Garazhe 4
 • Garage Size 48 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Irma DEDJA

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave
+355 67 222 2032
irma.dedja@2030.al
Prona të tjera