Vile 3 kateshe per shitje ne Sheshin Avni Rustemi.

3636

Kodi i referencës

398

Sipërfaqja Ndërtimore

6

Dhoma Gjumi

5

Tualete

Përshkrim

Vila ndodhet ne nje nga zonat primare te Tiranes, shume prane me Sheshin Avni Rustemi, Pazarin e Ri. Vila ben pjese ne ndertimet e vjetra Tiranase, e rikonstruktuar dhe e mire mbajtur duke ruajtur vlerat historike.  Prona eshte me Hipoteke, ndodhet buze rruge kryesore, perbehet nga Vila 3 kateshe dhe oborri.

Vila organizohet :

Bodrum + garazh i brendshem, ne gjendje teknike te mire dhe i shfytezueshem, me siperfaqe 128 m2. Bodrumi ka kater dhoma te bollshme, te cilat komunikojne me shkalle te brendshme me Vilen si dhe me pjesen e oborrit.

Kati pare dhe i dyte kane nje siperfaqe ndertimore 270 m2, ne total 6 dhoma dhe 4 tualete.

Komunikim me shkalle te brendshme, ndricim natyral ne gjithe hapesiren, 3 hyrje-dalje.

Oborri ka nje siperfaqe totale prej 362 m2.

Prona eshte e pershtatshme per Hotel, Bar Restorant, duke ditur qe ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe te mire aksesueshme.

Adresa

Adresa: Rruga Xhorxhi Martini, Tiranë, Shqipëria
 • Shteti: Albania
 • Rrethi: Tiranë
 • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
 • Kodi i referencës 3636
 • Çmimi €1,400,000
 • Lloji i pronës Vilë
 • Statusi i Pronës Për Shitje
 • Dhoma 10
 • Dhoma Gjumi 6
 • Tualete 5
 • Sipërfaqja Ndërtimore 398 m²
 • Sipërfaqja Tokë / Truall 362 m²
 • Garazhe 3

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Erald ZENELI

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nentori
+355 67 222 2031
erald.zeneli@2030.al
Prona të tjera