Zyrë për qira, Galeria ish kinema 17 Nëntori

3575

Kodi i referencës

34

Sipërfaqja Ndërtimore

Përshkrim

Prona është e pozicionuar në mes të Tiranës, tek ish Kinema 17-Nëntori, shndërruar së fundmi në një qendër multifunksionale për zhvillimin e aktiviteteve të shumë bizneseve. Zyra ndodhet në katin e tretë të qendrës tregtare, me sipërfaqe totale 43 m² dhe sipërfaqe të zyrës 30 m², me sistem të shkëlqyer kondicionimi dhe aspirimi. Një faqe e pronës është me xham, e cila ndihmon në ndriçimin e zyrës me dritë natyrale

Adresa

Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Shqipëria
  • Shteti: Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Qyteti: Tiranë
Shiko në Google Maps
  • Kodi i referencës 3575
  • Çmimi €200
  • Lloji i pronës Zyrë
  • Statusi i Pronës Për Qira
  • Dhoma 1
  • Sipërfaqja Ndërtimore 34 m²

Merrni udhëzime

Vende të afërta

Kontakt

Sajmir MULLAJ

Agjenti i Pronës
Rruga e Barrikadave, ish Kinema 17 Nëntori
+355 68 200 0009
sajmir.mullaj@2030.al
Prona të tjera